Nasze środowisko ma nową harcówkę!
3 grudnia 2016
Szlachetna Paczka 2016
10 grudnia 2016

pwd. Arkadiusz Tobiasz nominowany do „Lauru Wolontariatu 2016”

W piątek, 2 grudnia, w Raciborskim Centrum Kultury odbyły się miejskie obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w czasie których nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu „Laur Wolontariatu”.

W uroczystości wzięła udział trójka naszych przedstawicieli, sam. Patrycja Korycik — drużynowa harcerek, ćw. Karol Kurp — drużynowy harcerzy oraz pwd. Arkadiusz Tobiasz — komendant związku drużyn. Wśród nominowanych do nagrody „Laur Wolontariatu” był pwd. Arkadiusz Tobiasz. Konkurs ostatecznie wygrał pan Krzysztof Kaszna.

Po wręczeniu statuetki miał miejsce poczęstunek, a później zostaliśmy zaproszeni na operę „Carmen”.