Szlachetna Paczka 2016
10 grudnia 2016
Boże Narodzenie 2016: Życzenia komendanta
23 grudnia 2016
Pokaż wszystko

W sobotę, 19 grudnia około 30 zuchów, harcerzy, harcerek i rodziców zebrało się na corocznej wigilii środowiska, aby wspólnie przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

Całą uroczystość rozpoczął p.o. komendanta pwd. Arkadiusz Tobiasz HO, który złożył życzenia zuchom, harcerzom, harcerkom i rodzicom, a potem już tradycyjnie można było przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Nie zabrakło również ks. Kamila, z którym wspólnie się pomodliliśmy.

Po przełamaniu opłatka był czas na barszcz z uszkami, który o dziwo był tak smaczny, że wiele osób chciało dokładkę. Po barszczu można było delektować się słodkościami, które przynieśliśmy na wspólny stół oraz oglądać prezentację, którą przygotował druh Kaczka. Po prezentacji skończyła się część oficjalna spotkania, a zuchy, harcerki i harcerze bawili się oglądając film „Kevin sam w Nowym Jorku”.

pwd. Arkadiusz Tobiasz HO
pwd. Arkadiusz Tobiasz HO
Pełniący obowiązki komendanta Raciborskiego Związku Drużyn Harcerzy. Od 1999 członek Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, od 2007 roku instruktor tejże organizacji. Obecnie również drużynowy 1 Raciborskiej Gromady Zuchów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + dziesięć =

//]]>