Boże Narodzenie 2016: Życzenia komendanta
23 grudnia 2016
Skoki narciarskie, gry planszowe i nocka filmowa
16 stycznia 2017

Wspólna zbiórka z 11 DW „Orion”

W niedzielę, 8 stycznia Zastęp Zastępowych 1 Raciborskiej Drużyny Harcerzy „KARACENA” miał wspólną zbiórkę z 11 Drużyną Wędrowniczą „Orion” z Rydułtów.

Na harcerzy z rydułtowskiego ZHP czekało kilka zadań zanim pojawili się w naszej nowej harcówce, aby napić się ciepłej herbaty. Na rynku otrzymali zadanie znalezienia raciborskiej baszty, gdzie musieli wykonać również kilka zadań, po czym już wszyscy zgromadziliśmy się w podziemiach „labiryntu”.

Tutaj przy ciepłej herbacie i słodkościach, które przywiozły harcerki poznawaliśmy się, wspólnie śpiewaliśmy i dzieliliśmy doświadczeniami z naszej harcerskiej drogi.