Czy pamiętasz grę w kapsle?
28 lutego 2017
Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 2017
28 lutego 2017

Odwiedziny bytomskiego środowiska na biwaku

W sobotę, 25 lutego, Zastęp Zastępowych 1 Raciborskiej Drużyny Harcerzy „KARACENA” pojechał do Wodzisławia, aby odwiedzić środowisko bytomskie na trwającym tam biwaku z okazji DMB.

Po przyjeździe harcerze stawiali czoła konkursowi kulinarnemu, gdzie w 45 minut trzeba było zrobić ciasto. Żadne wyzwanie harcerzom nie jest straszne, więc szybko uwinęli się z zadaniem. Potem miał miejsce konkurs szant, a w jego trakcie druh Karol zamknął próbę na stopień Harcerza Orlego, a druh Tomek otworzył próbę na ten stopień.

Wieczorem odbył się kominek w czasie którego można było skosztować ciast innych drużyn, a nasze ciasto wygrało wraz z dwoma ciastami drużyn harcerzy z Bytomia.