Szlachetna Paczka 2016
10 grudnia 2016
Boże Narodzenie 2016: Życzenia komendanta
23 grudnia 2016

W sobotę, 19 grudnia około 30 zuchów, harcerzy, harcerek i rodziców zebrało się na corocznej wigilii środowiska, aby wspólnie przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia.

Całą uroczystość rozpoczął p.o. komendanta pwd. Arkadiusz Tobiasz HO, który złożył życzenia zuchom, harcerzom, harcerkom i rodzicom, a potem już tradycyjnie można było przełamać się opłatkiem i złożyć sobie życzenia. Nie zabrakło również ks. Kamila, z którym wspólnie się pomodliliśmy.

Po przełamaniu opłatka był czas na barszcz z uszkami, który o dziwo był tak smaczny, że wiele osób chciało dokładkę. Po barszczu można było delektować się słodkościami, które przynieśliśmy na wspólny stół oraz oglądać prezentację, którą przygotował druh Kaczka. Po prezentacji skończyła się część oficjalna spotkania, a zuchy, harcerki i harcerze bawili się oglądając film „Kevin sam w Nowym Jorku”.