Zuchy pokonały złego szeryfa z Nottingham
29 października 2016
Wszystkich Świętych 2016 – Pamiętamy o Dziadku
3 listopada 2016

Harcerze i harcerki w audycji „Na Zawsze Młodzi”

W niedzielę o 21:00 grupa harcerzy i harcerek wraz z p.o. komendanta związku drużyn pwd. Arkadiuszem Tobiaszem pojawiliśmy się w radiu Vanessa, aby opowiedzieć o harcerstwie w trakcie audycji „Na Zawsze Młodzi”.Do tego wszystkiego doszło z racji obchodzonego przez nas 25-lecia Raciborskiego Związku Drużyn Harcerzy „BASTION”. W trakcie audycji rozmawialiśmy o tym czym jest harcerstwo, czym różni się ZHR od ZHP, jak wychowujemy, ale także nie zabrakło zabawnych wspomnień ze zbiórek, obozów czy biwaków.