Skoki narciarskie, gry planszowe i nocka filmowa
16 stycznia 2017
„Być jak Cichociemny”, czyli zimowisko w Pokrzywnej
31 stycznia 2017

Dwóch harcerzy z Jedynki ukończyło kurs zastępowych „Perć IV”

W dniach 24-29 stycznia dwójka harcerzy z 1 Raciborskiej Drużyny Harcerzy „KARACENA” uczestniczyła w chorągwianym kursie zastępowych „Perć IV”.

Wszystko rozpoczęło się we wtorek, 24 stycznia w Bielsku-Białej skąd kursanci wyruszyli w drogę po Beskidzie Żywieckim do Milówki. W tym czasie harcerzy musieli stawić czoła wielu zadaniom takim jak m.in. opowiedzenie własnej gawędy. Kurs zakończył się w niedzielę, 29 stycznia.

Dwójka naszych druhów, druh Adam i Tomek, zaliczyli kurs zastępowych czego im gratulujemy!